3 wskazówki jak schudnąć szybko 5 kilogramów

Tylko pięć kilogramów do stracenia? Ok, to wyzwanie, ale nie bardzo duże, damy rade.

Oto 3 sprytne wskazówki, aby schudnąć szybko 5 kilogramów.

Schudnąć szybko 5 kilogramów – porada 1.

Zawsze umieścić jedzenie na talerzu, prawdziwym talerzu a nie papierowym i jeść przy stole. Będziesz zaskoczona jaką ilość żywności można jeść między posiłkami lub w biegu. Łatwo paczkę chipsów jeść przed telewizorem. Spróbuj to zrobić przy stole – znienawidzisz siebie. Albo jesteś głodna, więc chwycić resztki nogę kurczaka i zjesz go przy zlewie. Spóźniasz się do pracy, więc pączek do kawy i jesz po drodze. Zapamiętaj. Nie jedz, chyba że siedzisz przy stole z talerzem przed sobą. Byłabyś głupia, gdybyś umieściła chipsy i salsa na talerzu. Wydaje się to niedorzeczne, prawda? I prawdopodobnie tak będzie. Z talerza je się tylko w miarę zdrowe rzeczy. Wiesz dlaczego? Umieść całe jedzenie na talerze i będziesz świadoma, jak dużo jesz i kiedy. Zobacz wszystkie brudne naczynia w zlewie – to może motywować, aby nie jeść.

Schudnąć szybko 5 kilogramów – porada 2.

Bez cukru i o niskiej zawartości tłuszczu nie musi oznaczać, że posiłek ma mało kalorii.

Wiele bezcukrowych przekąski ma tyle kalorii, jeśli nie więcej, niż ich odpowiedniki. Niskotłuszczowy może oznaczać, że cukru i skrobi dodaje się w celu skompensowania utraconego smaku i kremowości tłuszczu. Czytaj etykiety, aby upewnić się, że dostajesz to, co myślisz, że dostajesz. Czasami lepiej jest użyć mniej żywności nieprzetworzonej – zwykłej ilości tłuszczu lub niskiej cukru zamiast sztucznego substytutu. Wiesz przynajmniej co naprawdę jesz i możesz to skompensować innymi posiłkami.. Pamiętaj, że produkcją żywności żądzą korporacyjni giganci. I Ty myślisz, że masz jeść gigantyczne porcje – tak jest na zdjęciach. Można by pomyśleć, że porcja ugotowanego makaronu to pełna, duża miska, ale spojrz na opakowaniu. Będziesz zaskoczona, gdy zobaczysz, że za jedną porcję uważa się niecałe 100 gram – filiżanka makaronu. A sos do makaronu? Jedna porcja to tylko 1/4 szklanki Porcja warzyw to ½ szklanki, porcja owoców jest ½ szklanki lub całe owoce jak jabłka. Oczywiście, akurat owoców i warzyw, porcje mogą być bardzo obfite, bez szkody dla sylwetki.

Schudnąć szybko 5 kilogramów – porada 3.

Dostosuj rozmiar talerza. Jest taka tendencja, aby wypełnić nasze talerze do pełna, więc użyj tego samego triku przy użyciu mniejszego talerza. Użyj mały talerz zamiast miskę zupy i okaże się, że zmniejszyłaś o połowę ilość kalorii. Odwróć zasadę. Użyj dużego talerza, ale wypełnij go do pełna zieloną sałatą – ale uważaj na sosy sałatkowe. Powyższe porady stosuj zawsze zanim wyjdziesz z domu i przy każdym posiłku, a schudniesz nawet nie wiedząc kiedy.