Acai – 5 powodów, dla których warto je jeść

Jagody Acai znane są z doskonałych właściwości odchudzających. Ich działanie zostało wiele razy potwierdzone medycznie. Ta niepozorna jagoda kryje w sobie moc witamin i mikroelementów! Palma, z której zbiera się jagody Acai, rośnie w puszczy Amazońskiej, przez wieki była podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej. Nie jest rośliną hodowlaną, dlatego przez wiele lat jej cenne właściwości były znane jedynie nielicznym szczęściarzom. Jak to dobrze, że czasy się zmieniły!

Acai, ze względu na miejsce, w którym rośnie, trudno jest dostać w naturalnej, nieprzetworzonej postaci. Dlatego doskonałym rozwiązaniem okazują się w pełni naturalne tabletki z wyciągiem z Acai (zastosowanie jest podobne do np. tabletek ze skrzypu polnego) AcaiBerry900. To wygodny sposób na dostarczenie organizmowi wszystkich cennych składników odżywczych zawartych w jagodach, w łatwo przyswajalnej i nieinwazyjnej postaci. Świetna opcja dla osób, które przez pracę zawodową i pęd życia w wielkim mieście, nie mają czasu na regularne i wyczerpujące ćwiczenia na siłowni.

Poznaj bliżej zdrowotne działanie Acai:

1. Odchudza – zacznijmy od składu. Jagody Acai mają w sobie bardzo dużo błonnika pokarmowego, który jest niezbędny przy prawidłowym trawieniu. Co za tym idzie – przyspiesza przemianę materii, daje uczucie sytości i wspomaga zrzucanie zbędnych kilogramów.

2. Wzmacnia odporność – przede wszystkim dzięki dużej dawce witaminy C. Obecna w Acai witamina E działa odmładzająco. Ponadto Acai zawiera aminokwasy i lipidy, które również dobrze działają na organizm.

3. Opóźnia starzenie – a to dzięki zawartym w Acai antyoksydantom. Te zwalczają wolne rodniki, które odpowiedzialne są za starzenie się organizmu.

4. Zwiększa energię – zdarza Ci się uczucie zmęczenia przez cały dzień? Regularne stosowanie AcaiBerry900 nie tylko poprawia Twój wygląd, ale również zwiększa produktywność. Oczyszczony z toksyn organizm automatycznie działa lepiej. Zwiększa się koncentracja, dzięki czemu szybciej się uczymy oraz wykonujemy obowiązki w pracy.

5. Wygodne w użyciu – wystarczy jedna tabletka AcaiBerry900 aby osiągnąć zadowalający efekt. Zamiast chodzić na siłownię, możesz spędzić ten czas z rodziną. Dzięki regularnemu stosowaniu zrzucisz nawet 12 kilogramów w pięć tygodni.

I jeszcze bonus – zastanawiasz się, jak to możliwe, że gwiazdy Hollywood są w stanie utrzymać piękną sylwetkę w tak napiętym planie dnia? Teraz już znasz odpowiedź – to dzięki naturalnej mocy Acai.

Zamówi AcaiBerry900 u producenta: www.acaiberry900.pl