Jak schudnąć szybko i dużo bez problemów ze zdrowiem

Jeśli masz potrzebę, by schudnąć szybko i dużo, te unikalne pomysły na szybką utratę wagi pomogą. Oczywiście najlepszym sposobem, aby schudnąć jest ogólnie spalić więcej kalorii każdego dnia, niż zużywasz.. Kilka prostych zmian w krótkim okresie diety i wykonywania rutynowych ćwiczeń może pomóc stracić trochę wagi w ciągu kilku tygodni. Ten artykuł pomoże osiągnąć ten cel, a także oferuje dodatkowe porady i wskazówki odchudzania.

Jeśli musisz schudnąć szybko i dużo – ogranicz liczbę kalorii do minimum w pierwszym miesiącu.

Więc po kolei – dieta powinna być zmieniona w ciągu najbliższych 2-4 tygodni. Chodzi o to, aby wyciąć pokarmy bogate w kalorie, a jednocześnie schudnąć szybko bez problemów zdrowotnych. Rzeczy takie jak ziemniaki, potrawy z makaronu i ryżu, należy unikać w 100%. Jeśli chcesz schudnąć jak najszybciej powinnaś rozważyć jeden miesiąc z bardzo małą ilością kalorii w diecie. To jest bezpieczne w krótkim okresie, ale musisz spożywać dużo warzyw, owoców i warzywnych zup. Zużycie w tym pierwszym okresie (tzw bombardowanie) wynosi około 800 kalorii dziennie i jeśli masz wystarczająco dużo siły woli, aby odnieść sukces, to uda Ci się to utrzymać. W tym okresie schudniesz dużo (nawet do 7 kg), ale nie możesz przeciągać tego w nieskończoność.

Jednak utrata masy ciała nie może być może być tak bardzo szybka w długim okresie, bo wykończysz swój organizm. Jeśli potrzebujesz schudnąć więcej, rozważ w długim okresie dzienne spożycie około 1300 kalorii dziennie i uzupełnij to suplementacją, np. zieloną herbatą lub jagodami brazylijskimi. W ten sposób będziesz musiała jeść dużo stałych małych pokarmów, aby uniknąć uczucia głodu przez cały czas i dodatkowo suplementy do śniadania. Utrata wagi jest wolniejsza niż w pierwszym miesiącu, ale pomoże Ci to również trzymać się tej diety dłużej niż zwykle. Dodatkowe wskazówki dla szybkiej utraty wagi obejmują picie więcej wody, aby pomóc wątrobę przetwarzać uwolnione do krwioobiegu tłuszcze procesowe, oraz wziąć łyżkę octu jabłkowego z każdym posiłkiem, aby utrzymać metabolizm na tak szybkim poziomie, jak to możliwe. Z małych rzeczy – należy unikać używania windy, schody ruchome itp. powinny stać się dla Ciebie martwymi rekwizytami. Jeśli trzymasz się koncepcji diety niskokalorycznej, suplementacji i konsekwentnych ćwiczeń można stracić dużo masy w bardzo krótkich okresach.