Sok z Goji – wybierz zdrowe odchudzanie!

Jagody Goji znane są w całym świecie ze swoich zdrowotnych właściwości. Dzięki bardzo wysokiej zawartości witaminy C doskonale chronią przed jesienno-zimowymi dolegliwościami. Obniżają poziom cukru, są świetnym uzupełnieniem diety każdej osoby, która dba o linię. Sok z Goji to nie tylko smaczna przekąska, ale też źródło minerałów, witamin i antyoksydantów, dających młodość i witalność na długie lata.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze rozwiązania daje matka natura! I jagody Goji są tego świetnym przykładem. Żeby łączyć przyjemne z pożytecznym, polecamy Wam dziś sok z Goji jako smaczne uzupełnienie zdrowej diety.

Sok z Goji – co kryje w sobie?

Sok z Goji zawiera wszystkie te składniki, które są dostępne w przyrodzie w śladowych ilościach, tzn. żelazo, cynk, wapń, magnez, selen, mangan, german, fosfor, nikiel, chlor, czy kobalt. Oprócz minerałów, ma też w sobie dużo witamin z grupy B, witaminę C (ok. 2500 mg w 100 g!), witaminę E, beta-karoten, a także tiaminy i ryboflawiny.

Sok z Goji zwalcza wolne rodniki, a to za sprawą antyoksydantów zawartych w jagodach Goji, przyczynia się też do ochrony przed wieloma poważnymi chorobami. Wspomaga system odpornościowy (świetne rozwiązanie na jesienno-zimowe przeziębienia!), oczyszcza i wzmacnia organizm. Obniża poziom cholesterolu, wspomaga pracę mózgu.

Odchudzający sok z Goji

Zawarte w jagodach Goji składniki mają wpływ na regulację poziomu cukru we krwi, pozwalają więc zachować szczupłą sylwetkę. Obecny w soku z Goji beta-sitosterol obniża cholesterol. W Goji znajdują się też niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak kwas linolowy (jest on pomocny w odchudzaniu), a także kwas omega 6.

Jak stosować sok z Goji?

Sok z Goji najlepiej jest stosować dwa razy dziennie, około 30 ml podczas posiłku. Sok przed użyciem należy wstrząsnąć, otwartą butelkę przechowywać w lodówce do 30 dni po otwarciu. Przed użyciem zapoznaj się z opinią lekarza.