Dieta oczyszczająca

Dieta oczyszczająca organizm  Gdy masz problemy z wzdęciami, często boli Cię brzuch, masz zgagę, przeboje żołądkowe, czujesz, że nie masz energii i Twoje siły witalne spadają, prawdopodobnie potrzebujesz diety oczyszczającej organizm. 

Dieta oczyszczająca to krótkotrwałe uzupełnienie i odmienienie składu swoich posiłków, mające na celu usunięcie z organizmu toksyn, złogów i pasożytów. Będziesz zaskoczona wiedząc, ile tego jest w Twoim brzuchu!

 

Dieta oczyszczająca oprócz niezaprzeczalnych zalet, takich jak usunięcie z organizmu około 2 kilogramów złogów, poprawia też wchłanianie witamin i mikroelementów z diety, przyczyniając się do polepszenia efektów wszystkich innych treningów odchudzających. Dieta oczyszczająca organizm nadaje się dla każdej osoby która pragnie usunąć z organizmu szkodliwych substancji i kontynuować zdrowy tryb życia.

Jak długo należy być na diecie oczyszczającej

Dietę oczyszczającą powinno się stosować okazjonalnie – raczej nie częściej niż dwa razy w roku przez jeden do dwóch tygodni. Lepiej jednak nie przekraczać tygodnia – pozbawimy się bowiem za dużej ilości flory bakteryjnej i może to spowodować niechciane problemy z trawieniem.

Jak stosować dietę oczyszczającą jelita.

Jak oczyścić skórę dieta

Najważniejszymi składnikami diety oczyszczającej są – rezygnacja z ciężkich potraw takich jak tłuszcze i mięso, wprowadzenie dużej ilości błonnika (dużo wyższej niż zalecana w normalnej diecie) i specjalnych, przeczyszczająco-naprawczych substancji, takich jak herbaty, jabłka itp.

W diecie oczyszczającej często korzysta się z toalety – dlatego niezwykle istotne jest picie dużej ilości wody – nawet ponad 5 kilogramów, w przeciwnym przypadku może dojść do odwodnienia!

Do najbardziej popularnych diet oczyszczających należą takie diety jak dieta warzywna, dieta owocowo-warzywna i dieta ryżowa, dieta arbuzowa, dieta jabłkowa, wspomaganie diety błonnikiem witalnym i kilka innych sposobów.

Pamiętajmy jednak, żeby nie przesadzić – kilka dni intensywnej diety tego typu wystarczy nam w zupełności 🙂


PILNE:

Najlepszy odchudził ją o 27 kilogramów>>

Niezależny ranking skutecznych spalaczy tłuszczu w 2017