Green coffee – naturalny sposób na odchudzanie

Green coffee, czyli inaczej zielona kawa, to nic innego jak niepalone ziarna kawy. Jej odchudzające właściwości – znane od lat – zostały niedawno odkryte na nowo. Zielona kawa, co ciekawe, ma zupełnie inne właściwości niż kawa palona – przede wszystkim nie odwadnia organizmu. Poznaj naturalne zdrowie ukryte w ziarnach zielonej kawy.

Jakie właściwości ma green coffee?

Odchudza – green coffee ma w sobie kwas chlorogenowy, który ogranicza poziom wchłanianego cukru w organizmie o około 7%, przez co musi on korzystać z nagromadzonych zapasów, a to naturalnie prowadzi do zmniejszania wagi. Dodatkowo zielona kawa zawiera naturalną kofeinę – a ta przyspiesza przemianę materii, przez co organizm szybciej spala niepotrzebną tkankę tłuszczową. Kwas chlorogenowy jest również przeciwutleniaczem, przeciwdziała też wirusom i bakteriom.

Zmniejsza uczucie głodu – to dodatkowy efekt, dzięki któremu schudniesz. Brak łaknienia = mniej jesz, czyli przyjmujesz mniejszą porcję kalorii.

Dodaje energii – nie od dziś wiadomo, że kofeina pobudza do życia, a jej naturalna dawka w niepalonych ziarnach zielonej kawy pomoże rozpocząć dzień z uśmiechem na twarzy! 🙂 Dlaczego? Kofeina zmniejsza zmęczenie, pobudza organizm do działania i poprawia wydolność organizmu.

Jak przyjmować green coffee?

1. sposób – napój.

Zieloną kawę można kupić w sklepach ze zdrową, ekologiczną żywnością lub przez internet. Aby zaparzyć napój z green coffee, całe ziarna należy rozgnieść w moździerzu, a następnie zmielić. Dwie łyżeczki proszku zalać około szklanką wrzątku. Parzyć do 10 min. Najlepiej pić ją dwa razy dziennie przed posiłkiem.

2. sposób – ekstrakt w tabletkach.

Jeśli nie masz czasu, aby codziennie przygotowywać napój z zielonych ziaren kawy, najlepszym sposobem na przyjmowanie wysokiej dawki kwasu chlorogenowego jest ekstrakt z green coffee zamknięty w kapsułce. Co ważne, podczas przyjmowania suplementu, nie trzeba kategorycznie odrzucać jedzenia słodyczy. Zawarty w green coffee kwas chlorogenowy ogranicza wchłanianie glukozy. Jedna-dwie tabletki dziennie wystarczą, aby uzyskać taki sam efekt jak przy przygotowywaniu naparu z zielonej kawy. Warto wspomnieć, że ekstrakt z green coffee jest w 100% naturalny, nie ma więc obawy o skutki uboczne.


Zobacz też:

GREEN COFFEE – SCHUDNIJ NAWET 10KG W MIESIĄC! SPRAWDŹ >>