Jak schudnąć 10 kg w tydzień

Schudnąć 10 kilogramów w tydzień – to najtrudniejsze z opisywanych przez nas wyzwań wyzwań.

Taka ilość kilogramów to prawie 1,5 kg dziennie! Musisz się nastawić na trudną prawdę – nie każdej się uda schudnąć w tydzień taką ilość kilogramów. Nie znaczy to jednak, że masz nie spróbować. Nawet jeśli schudniesz 5 – 7 kg w tydzień, to chyba też niezły rezultat, co? 🙂 Nastaw się jednak na napraaawdę ciężkie siedem dni. Zaczynamy.

Podstawową prawdą, jaką musisz sobie uzmysłowić, to taka, że co prawda da się schudnąć 10 kg w tydzień, jednak nie będzie to tylko tłuszcz. Większość tej wagi to woda, ucierpią też na tym częściowo Twoje mięśnie – spadnie ich masa i z pewnością będą nieźle bolały. Jednak część odchudzania przypadnie też na niepotrzebny i nielubiany tłuszcz. Zobacz te trzy punkty których musisz się ściśle trzymać, żeby schudnąć 10 kg, a nawet 5 kg w tydzień.

1/3 Jak schudnąć 10 kg w tydzień – utrata wagi przez trening.

Wysiłek fizyczny będzie niezbędny, by schudnąć dziesięć kilo w tak krótkim czasie jak 7 dni.

I to jaki wysiłek! Przygotuj się na przynajmniej godzinę treningu dziennie.

Potrzebujesz mieszanych ćwiczeń – zarówno siłowych, jak i aerobowych. Zapomnij o szóstce Weidera – tutaj potrzeba czegoś, co ruszy każdy jeden mięsień na Twoim ciele!

Proponujemy zestaw:


PILNE:

 
 NIEZALEŻNY RANKING SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE 2017>>

Nasze czytelniczki schudły nawet do 17 kilogramów w 45 dni. Zobacz co jest teraz skuteczne.


  • 8:00 – pół godziny truchtu – jako trening aerobowy
  • 15:00-16:00 – godzinne ćwiczenia obwodowe na siłowni. Wykonujesz wszystko w małych ilościach – pompki, podciąganie, przysiady, martwy ciąg, Jeśli na siłowni jest worek bokserski – śmiało, spalasz wtedy potężne ilości kalorii. Tylko uwaga na ręce! 😉
  • 18:00-19:00 – zamiennie z treningiem, co drugi dzień rób bieganie interwałowe lub basen. Tylko pamiętaj – zero oszczędzania, masz się zmęczyć! Najlepiej, jeśli jesteś na skraju snu ze zmęczenia a przed oczami widzisz gwiazdki – to oznacza, że był to dobry trening. Tylko pamiętaj – musisz być zdrowa i niezbyt otyła – wysiłek fizyczny dla niewytrenowanego organizmu który dużo waży może być zabójczy. Wtedy zacznij od łatwiejszych ćwiczeń i rozłóż odchudzanie na dłuższy okres czasu.

2/3 Jak schudnac 10 kg w tydzien – dieta

W taki krótkim okresie nie ma półśrodków – dieta 1000 kalorii, bardzo dużo warzyw i soków warzywnych, ZERO soli, zero smażonych produktów, fast-food itp.Taka dieta jest nie do utrzymania w dłuższym okresie, gdyż zaburzasz gospodarkę potasowo-sodową, ale w tydzień nie stanie Ci się krzywda. Tylko musisz ograniczyć sól i węglowodany kompletnie do zera – tylko tym sposobem pozbędziesz się wody spod skóry, której jest tam dobre 5 kilogramów. Tę metodę wykorzystują bokserzy chcąc schudnąć przed ważeniem przed walką. Zdarza się, że tracą właśnie 10 kilogramów w czasie szybszym niż tydzień!

3/3 Jak schudnąć 10 kg w tydzień – Suplementacja.

Na ten temat można napisać książkę, ale prawdopodobnie będziesz potrzebowała kilku substancji – kwasów tłuszczowych Omega3, porządnych białek BCAA do ochrony mięśni, i jakiegoś dobrego spalacza tłuszczu. Mogą to być jagody amerykańskie, warto spoglądnąć w kierunku zielonej kawy, nie zaszkodzi też czarnuszka czy nasiona Chia jako przyprawy. Oczywiście dawaj wszędzie dużo pieprzu i chili – piperyna i kapsaicyna to główni wrogowie tłuszczu w organizmie!