Jak schudnąć z boczków szybko i skutecznie

Nie lubisz swoich boczków? My też nie! Boczki są u kobiet najtrudniejszym elementem do odchudzenia – organizm naturalnie broni się przed ich zrzuceniem. Nie ma się co dziwić – wszak tłuszcz na boczkach ma chronić dziecko przed wyziębieniem. Dlatego jeśli chcesz schudnąć z boczków skutecznie musisz wiedzieć, że będzie to ostatni element w walce z tłuszczem – organizm sięgnie po niego dopiero, gdy nie będzie już innej możliwości.

Są sposoby, by schudnąć szybko z boczków bez konieczności… pozbywania się tłuszczu. Gwarantujemy, że będziesz wtedy bardziej seksowna, a Twoje przyszłe dziecko nie będzie się obawiało przeziębienia 😉

Jak schudnąć z boczków szybko – szóstka Weidera i ABS II

Tak naprawdę odchudzanie jest sprawą wizualną. Monica Bellucci nie jest wcale szczupłą kobietą, ma jednak opinię bogini seksapilu – nie bez powodu. Boczki przeszkadzają tylko, gdy wyglądają nieestetycznie. Tak naprawdę to nie tłuszcz w nich przeszkadza – tylko tłuszcz wszędzie indziej.

Dlatego, żeby boczki nie przeszkadzały, musisz wyrobić sobie estetyczne mięśnie wokół brzucha.

Do tego Szóstka Weiderra sprawdza się idealnie. ABS II jest o dziwo jeszcze lepszy – dba bowiem o mięśnie skośne brzucha, a te zasłaniają… właśnie boczki! Dlatego z dobrymi mięśniami brzucha nie musisz się tam martwić jak schudnąć z boczków – bo nie będą one już przeszkadzały. Aby skutecznie wykonywać te ćwiczenia, rób dzień przerwy między każdym treningiem – tyle potrzebują mięśnie brzucha na regeneracje. Po 48 godzinach możesz zaczynać nowy ciężki trening. Pamiętaj, że przy okazji zrzucisz trochę tłuszczu – co prawda nie da się w ten sposób schudnąć z boczków bezpośrednio, ale w miarę obniżania się poziomu tłuszczu w organizmie, boczki też zaczną znikać.

Jak schudnąć z boczków szybko – rób mięśnie ud i pośladków

Dlaczego boczki wyglądają nieestetycznie? Bo odstają. U kobiety najlepiej wygląda smukła talia i wydatne biodra i pośladki (tak mówią mężczyźni – radzimy skorzystać z ich rad).

Dlatego, żeby boczki tak bardzo się nie wyróżniały, rób przysiady, wykroki, a w miarę możliwości też siady ze sztangą. Wyrobisz wtedy superatrakcyjne mięśnie pośladków, które dzięki temu sprawią, że Twoje boczki będą praktycznie niezauważalne – na zasadzie kontrastu. Właśnie ten trick zastosowała Bellucci – jej słynna pupa jest obiektem westchnień milionów mężczyzn na świecie.

Te dwa sposoby na schudnięcie z boczków powinny wystarczyć – jeśli jednak masz większą nadwagę, konieczne będzie zastosowanie bardziej złożonego planu działania – znajdziesz go w polecanych artykułach.


PILNE:

 
 NIEZALEŻNY RANKING SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE 2017>>

Nasze czytelniczki schudły nawet do 17 kilogramów w 45 dni. Zobacz co jest teraz skuteczne.