Jak schudnąć z twarzy i szyi szybko – ćwiczenia i dieta.

Jest dużo kobiet, które mimo szczupłej sylwetki mają problem ze schudnięciem na twarzy i w okolicach szyi. Nie musi to być kwestia genetyki – czasami po prostu do schudnięcia w tych miejscach potrzeba wprowadzenia kilku korekt w stylu życia i diecie (drobnych!).

Jeśli też masz ten problem i chciałabyś schudnąć na twarzy lub szyi – przeczytaj te 3 stare sposoby, dzięki którym rozwiążesz problem raz na zawsze.

1/3 Jak schudnąć z twarzy i szyi – ćwiczenia jogi

Aby schudnąć na twarzy i szyi szybko, musisz czym prędzej rozluźnić mięśnie w tych obszarach ciała. Pewnie sobie tego nie uświadamiasz, ale mimowolnie napinasz w ciągu dnia i snu kilkaset mięśni w tych obszarach. A co się dzieje z mięśniem, który jest cały czas napinany? Zgadłaś – rośnie! Dokładnie na tej zasadzie jak mięśnie na siłowni. Mięśnie twarzy i szyi co kilka sekund są napinane i zwalniane – tak jak powtórzenia na siłowni, z tą różnicą, że teraz chcesz żeby ten efekt ograniczyć.

Joga twarzy pomaga rozluźnić te obszary ciała, dzięki czemu spadnie masa mięśniowa mięśni twarzy, a Ty zobaczysz wyraźne odchudzenie twarzy i szyi. Dodatkowa zaleta – znacznie atrakcyjniejsza mimika, oraz większa pewność siebie. Ciało, które jest zajęte robieniem min i napinaniem mięśni, nie ma czasu na zajmowanie się ważnymi rzeczami. Po ćwiczeniach relaksacyjnych poczujesz się nowym człowiekiem!

2/3 Jak schudnąć na twarzy i szyi – pozbądź się wody z organizmu

Drugim czynnikiem wpływającym na odchudzanie twarzy i szyi jest pozbycie się zbędnej wody spod skóry. Organizm ma tendencje do gromadzenia wody w tym miejscu – jest ona tam jednak kompletnie niepotrzebna. Możesz się jej pozbyć na dwa sposoby:

  • ogranicz ilość soli w diecie. Sól kuchenna zatrzymuje masę wody w organizmie. Po jej ograniczeniu można schudnąć nawet 3-4 kg! Nietrudno zgadnąć, że duża część tej masy leży na Twojej twarzy 😉
  • ogranicz lekarstwa. Analogicznie jak wyżej – jeśli nie musisz brać jakiegoś leku (np przeciwbólowego na lekkie przeziębienie) – to tego nie rób. Leki działają analogicznie do soli – gromadzą na Twojej twarzy i wokół szyji masę wody. Nie, to nie tłuszcz – to woda! Dzięki temu na szczęście można schudnąć na twarzy szybko – z tłuszczem nie byłoby tak łatwo.

3/3 Jak schudnąć z twarzy i szyi – spal tłuszcz na reszcie ciała

Najtrudniejszy przypadek jest wtedy, gdy po prostu masz za dużo tłuszczu na całym ciele.

Jeśli ważysz powyżej 60 kilogramów z każdym kolejnym na twarzy zaczyna być widać wzrost masy. Tutaj już nie ma recept innych, niż wzmożony trening, mądra dieta i odpowiednia suplementacja. Chudnąc na całym ciele zaczniesz zauważać też utratę zbędnych kilogramów na Twojej buzi 🙂


PILNE:

 
 NIEZALEŻNY RANKING SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE 2017>>

Nasze czytelniczki schudły nawet do 17 kilogramów w 45 dni. Zobacz co jest teraz skuteczne.