Recenzja African Mango ✔ – kenijskie Mango na odchudzanie

Afrykańskie mango na odchudzanie wdarło się przebojem do Polski, będą reklamowanym na niemal każdym portalu. Sprawdzamy w naszej recenzji African Mango, czy ten suplement jest wart swojej ceny, jaki ma wpływ na odchudzanie, i czy kenijskie mango może być stosowane zamiast diety i ćwiczeń.

African Mango to suplement diety w formie tabletek, dzięki któremu spełnisz marzenia o szczupłej sylwetce i odzyskasz pewność siebie (o ile ją utraciłaś).
Nasza recenzja Afrykańskiego Mango musi zacząć się od stwierdzenia, że to naprawdę mocna substancja! To silny spalacz tłuszczu, dzięki któremu można solidnie przyspieszyć metabolizm – do tego stopnia, że już po zjedzeniu obiadu jesteśmy znowu głodni. Bez obaw jednak, to naprawdę odchudza.

Główne zalety afrykańskiego mango

AfricanMango_Isolated

 • Poprzez stymulowanie produkcji leptyny, nasila i przyspiesza proces lipolizy.
 • Hamuje apetyt, jednocześnie przyspieszając metabolizm
 • Pomaga wyrobić płaski brzuch – aktywne składniki atakują tkankę tłuszczową, przede wszystkim z zlokalizowaną w okolicach brzucha i ud.
 • Dzięki zawartości wysokiej jakości błonnika witalnego, wyrównuje tempo przemiany materii i zwalcza zaparcia.
 • Wspiera usuwanie toksyn z organizmu, ułatwia oczyszczanie, pozwalając na efektywniejsze odchudzanie i spalanie tłuszczu brzusznego
 • przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, szybciej niż inne preparaty odchudzające (chociaż wolniej od np piperyny)
 • spala tłuszcz miejscowo, w okolicach brzucha i ud
 • oparty na naturalnych składnikach, dzięki czemu zażywanie jest całkowicie bezpieczne dla twojego zdrowia
 • obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi, zwiększa poziom dobrych hormonów
 • ma także działanie przeciwzapalne, roślina wykazuje działanie antybakteryjne i działa super w walce z wolnymi rodnikami, zmniejszając ryzyko raka
 • Poprawia kondycję zdrowotną – obniża poziom „złego” cholesterolu, zmniejszając ryzyko nadciśnienia i miażdżycy, chorób wieńcowych, chorób krwi, chorób wieku średniego
 • 100% naturalne składniki to gwarancja bezpiecznego odchudzania, bez wpływu na zwiększenie ciśnienia krwi i inne skutki uboczne mogące zagrozić zdrowie

Recenzja African Mango – z czego składają się tabletki

African Mango zawiera aż 6000 mg czystego ekstraktu z kenijskiego mango – najwięcej na rynku.

Afrykańskie mango to 60 kapsułek, które powinny być brane po dwie sztuki i popijane 300 ml chłodnej wody – najlepiej rano, przed posiłkiem

Efekty działania african mango na odchudzanie

African Mango na odchudzanie - recenzja 2017Afrykańskie mango skutecznie wspomaga odchudzanie, nawet aż o kilkanaście kilogramów. Tajemnicą działania suplementu jest wyjątkowo silny przeciwutleniacz – Irvingia Gabonensis, dzięki któremu walka ze tłuszczem brzusznym jest łatwiejsza.

Tabletki modyfikują też wrażliwość komórek na insulinę i leptynę – hormony odpowiedzialne za przybieranie na wadze oraz chudnięcie.

Dzięki temu kenijskie mango stymuluje produkcję leptyny, pobudzając i zwiększając intensywność procesu lipolizy. W efekcie metabolizm przyspiesza do wartości nieosiągalnych naturalnie.

 

 

 

African Mango – gdzie kupić najtaniej w internecie

Polecamy kupować african mango u producentów – mamy gwarancje, że nie trafiliśmy na podróbki towarów, które są robione ze zwykłego mango i sprzedawane nawet po 20 zł za opakowanie w aptekach i kioskach, Problem w tym, że nie działają! Dlatego kupujmy tylko od sprawdzonych producentów.