Recenzja Green Coffee Plus na odchudzanie

tabletki z zielonej kawyGreen Coffee na odchudzanie pojawiło się w Polsce stosunkowo niedawno. Wyciąg z niepalonej zielonej kawy jest od dawna znaną substancją, która usprawnia zdrowie organizmu (układu pokarmowego i krwionośnego), ale dopiero parę lat temu odkryto jego odchudzające właściwości, do czego przyczyniły się nazwiska znanych holenderskich naukowców, którzy przeprowadzili odpowiednie badania wpływu zielonej kawy na odchudzanie.

Od tego czasu Green Coffee jest jednym z najpopularniejszych suplementów na odchudzanie.
Opisywany suplement diety jest jednym z tych, który zawiera największe możliwe stężenie ekstraktu z zielonej kawy, dlatego niezwykle skutecznie pomaga odchudzać i spalać tłuszcz. Nasza recenzja Green Coffee Plus poniżej.

Różnica pomiędzy zieloną kawą a czarną i wpływ na odchudzanie.

Owoce kawowca po osiągnięciu dojrzałości otrzymują czerwoną barwę i “skrywają” najczęściej dwa nasiona zbliżone do siebie płaskimi końcami, które po zbiorze są fermentowane i następnie palone w specjalnych piecach.

Tak powstaje tradycyjna kawa. Zielona to z kolei  ziarna kawy, których obróbka zakończyła się przed procesem palenia (czyli surowe ziarna) Dzięki temu, że wysoka temperatura nie przeniknęła do wnętrza ziaren, zachowane zostały pewne szczególne ich właściwości zdrowotne, które wspomagają odchudzanie.

Producent suplementow zaleca wprowadzenie delikatnej diety, ale żeby schudnąć, wystarcza z reguły jeść Green Coffee Plus zgodnie z zaleceniami producenta.

Recenzja Green Coffee Plus na odchudzanie – co zawiera?

W ekstrakcie z zielonej kawy znajduje się kwas chlorogenowy – substancja usprawniająca pracę wątroby i jelit. Zielona kawa nie jest wolna od kofeiny. Jest to najbardziej znany składnik nasion kawowych. Kojarzony z kawą, ale występuje on jeszcze w takich roślinach jak: liście krzewu herbacianego, nasiona kakaowca, guarany czy zarodki kola. Składnik ten zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną, ale nie powinny go przyjmować osoby z chorobami serca, nadciśnieniem czy owrzodzeniami przewodu pokarmowego.

Dodatkowe korzyści z jedzenia Green Coffee Plus:

Kwas chlorogenowy, odkryty w zielonej kawie, wyraźnie obniża stopień przyswajania i magazynowania glukozy w organizmie oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Pobudza on też wydajność metaboliczną wątroby i jest naturalnym roślinnym antyutleniaczem, przez co suplement taki jak Green Coffee Plus pozwala schudnąć nawet do kilku kilogramów tygodniowo.. Dlaczego jednak zawiera go kawa zielona, a tradycyjna już nie? Odpowiedź jest prosta – wysoka temperatura, występująca podczas palenia nasion kawowca, skutecznie niszczy cząsteczki tego kwasu. Dlatego nie uda się schudnąć pijąc tylko zwykłą kawę – należy wspomagać się jeszcze suplementami takimi jak recenzowany.

 

Podsumowując – warto kupić ten suplement i pomaga on w odchudzaniu.

Ocena użytkowników: 9,4/10

PILNE:

Najlepszy odchudził ją o 27 kilogramów>>

Niezależny ranking skutecznych spalaczy tłuszczu w 2017