Zobacz jak usunąć fałdy z brzucha. 8 sposobów na usunięcie fałdy brzusznej.

Jak pozbyć się tłustych wałków i fałd na brzuchu

Tłuszczowe rolki i łuszcząca się skóra na brzuchu mogą powodować spadek komfortu i dobrego samopoczucia zwłaszcza gdy masz okazję do kąpieli w kostiumie. Co gorsza, badania wykazały, że ludzie, którzy mają fałdy na brzuchu i wokół talii, mają największe ryzyko wszystkich ataków serca, udarów i innych problemów, które wynikają z zatkanych, utwardzonych tętnic zgodnie z badaniami University of Michigan. 

Ale nie ma tego złego, czego nie da się poprawić.

Zrzuć fałdy z brzucha, poprawiaj swoje zdrowie i spłaszcz swój brzuch, wprowadzając właściwe modyfikacje stylu życia.

Krok 1 by usunąć fałdy z brzucha

Staj się bardziej surowy ze swoimi nawykami żywieniowymi. Unikaj otwartego bufetu, wieczornych posiłków i żywności, które są załadowane tłuszczem, cukrami i pełne kalorii. Trzymaj się pokarmów o wysokiej zawartości składników odżywczych, takich jak chude mięso, świeże owoce i warzywa, całe ziarna, fasola i niskotłuszczowe produkty mleczarskie.

Krok 2 – walka z fałdami wokół talii

Zastąp wszystkie napoje wysokich kalorii w swojej diecie wodą. Nie tylko nie zawiera ona kalorii, ale również nawilża ciało. Pij ją z posiłkami, aby wypełnić żołądek.

Krok 3 – okropne zwały tłuszczu zaczynają się poddawać

Włącz ćwiczenia układu sercowo-naczyniowego do swojej cotygodniowej procedury treningowej. American College of Sports Medicine zaleca od 60 do 90 minut kardio w celu zmniejszenia masy ciała. Wykonaj dowolny rodzaj kardio w tym czasie, najlepiej ćwiczenia które zwiększą tętno, takie jak rowerek treninowy, trening eliptyczny, bieganie, kickboxing, aerobik tańczący lub pływanie. Pracuj trzy dni w tygodniu.

Krok 4 – fałdy z brzucha znikają w oczach

Podnieś ciężary, aby poruszyć metabolicznie aktywną masę mięśniową. Mięśnie wypalają dużą ilość kalorii podczas siedzenia, co prowadzi do szybszej utraty wagi w brzuchu. Wykonaj ćwiczenia, takie jak wyciaskania w klatce piersiowej,przysiady, martwe ciągi, podciąganie na drążku. Wszystkie te ćwiczenia ćwiczą najważniejsze mięśnie i zmuszają do kontraktacji mięśnie brzucha.. Celuj od ośmiu do dwunastu powtórzeń, trzy do pięciu serii i wypracuj trzy dni w tygodniu w dni bez kardio.

Krok 5 – odsłaniamy kaloryfer

Wykonuj ćwiczenia ABS z dodatkowym obciążeniem. Na przykład, podnoś hantle, trzymając je  prosto nad klatką piersiową.Celuj od 12 do 15 powtórzeń, trzy lub cztery sety i pracuj z ABS trzy dni w tygodniu po sesjach cardio.

Krok 6 – ostatnie szlify

Usiądź na stabilnej kuli w pracy. W ciągu dnia ćwiczyć ćwiczenia na brzuch, takie jak brzuszki. Znajdź inne sposoby włączania do treningu więcej ćwiczeń, na przykład stojąc na jednej nodze rozmawiając przez telefon i korzystając z prysznica (ostrożnie!)

Krok 7 – fałdy z brzucha usunięte!

Włącz więcej snu do swojego życia. Według dziennika Reutera brak pełnego snu może doprowadzić do zwiększenia masy ciała lub zmniejszenia korzystnego wpływu zredukowanej diety kalorii na całkowity tłuszcz w organizmie. Zapewnij sobie co najmniej siedem godzin snu, aby zapobiec temu zjawisku